60m - Mladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIL | 10,01 | FÜRHOFFER Samuel | Atletický klub Krupina | SVK | 12.01.2019 | Banská Bystrica |
35 | 12.01.2019 11:00
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 11:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHOVANEC Martin | 2007 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 8,76 | q | |
2 | ČAMAJ Viliam | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,03 | q | |
3 | MAJTÁN Samuel | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,22 | ||
4 | LEVČÍK Jakub | 2006 | MAC REDOX Lučenec | 9,25 | ||
5 | SIROTA Timon | 2006 | AK Danica Zvolen | 9,32 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 11:02
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MICHLÍK Richard | 2006 | Atletický oddiel Žilina | 9,10 | PB | |
2 | KATONA Michal | 2006 | AK Mostáreň Brezno | 9,20 | PB | |
3 | KORENČÍK Tadeáš | 2007 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,34 | ||
4 | FRANKO Tomaš | 2007 | AK Danica Zvolen | 9,58 | ||
5 | LEŠŇOVSKÝ Jaroslav, Ju | 2007 | TJ Orava Dolný Kubín | 9,69 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 11:04
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LUKA Jakub | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,07 | q | PB | |
2 | UHRÍK Šimon | 2006 | Atletický klub Krupina | 9,09 | q | PB | |
3 | ŠRAMKO Andrej | 2007 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 9,24 | PB | ||
4 | JANKULA Matúš | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 9,31 | |||
5 | ŠLÚCH Ivan | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 10,13 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 11:06
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZORVAN Richard | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,32 | PB | |
2 | GENŠOR Samuel | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 9,43 | ||
3 | ORAVEC Lukáš | 2007 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 9,77 | ||
4 | ORLICKÝ Matej | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 9,90 | ||
5 | HABRÚN Jakub | 2007 | ŠK Juventa Žilina | 9,95 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 11:08
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | REGINÁČ Timotej | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,43 | PB | |
2 | ŠUPINA Pavol | 2006 | BŠK Banská Bystrica | 9,56 | PB | |
3 | WAGNER Marcus | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,78 | PB | |
4 | MIŠTRÍK Tobias | 2007 | ŠK Juventa Žilina | 9,93 | ||
5 | POHORELEC Tomáš | 2007 | BŠK Banská Bystrica | 10,70 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 11:10
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BABIC Branko | 2007 | BŠK Banská Bystrica | 9,82 | PB | |
2 | ŽÁČIK Andrej | 2007 | TJ Orava Dolný Kubín | 10,15 | PB | |
3 | HOLMA Alex | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 10,38 | ||
4 | BADÁNI Marek | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 10,89 | ||
5 | HUDÍK Richard | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 11,94 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 12.01.2019 11:12
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARETTA Róbert | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 9,09 | q | |
2 | RÚRIK Marco | 2007 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,53 | ||
3 | VALENTÝNI Dávid Marek | 2007 | AK Danica Zvolen | 9,56 | ||
4 | KRUPA Šimon | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,92 | ||
5 | PIALA Adam | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,94 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.