PDF štartovná listina | PDF výsledky
26 | 10.10.2017 12:00
600 m | # | 1200 m | # | 1800 m | # | 2400 m | # | 3000 m | # | 3600 m | # | 4200 m | # | 4800 m | # | 5400 m | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (263) | AMBROŽ Adrián | 2:22 | 3. | 4:42 | 3. | 7:06 | 5. | 9:26 | 2. | 11:51 | 2. | 14:15 | 2. | 16:37 | 1. | 18:56 | 4. | 20:51 | 1. |
2 | (255) | MITAŠÍK Andrej | 2:23 | 6. | 4:43 | 7. | 7:06 | 2. | 9:26 | 3. | 11:52 | 3. | 14:15 | 3. | 16:38 | 3. | 18:56 | 3. | 20:59 | 2. |
3 | (230) | KUBIŠ Ľubomír | 2:22 | 1. | 4:42 | 2. | 7:06 | 3. | 9:26 | 1. | 11:51 | 1. | 14:14 | 1. | 16:37 | 2. | 18:56 | 1. | 20:59 | 3. |
4 | (246) | URBAN Ján | 2:23 | 9. | 4:43 | 8. | 7:07 | 8. | 9:28 | 7. | 11:53 | 7. | 14:16 | 6. | 16:38 | 6. | 18:56 | 6. | 21:04 | 4. |
5 | (260) | JANÍČEK Adam | 2:23 | 10. | 4:43 | 6. | 7:06 | 6. | 9:27 | 6. | 11:52 | 5. | 14:15 | 5. | 16:38 | 4. | 18:56 | 5. | 21:08 | 5. |
6 | (190) | GARDLÍK Adrian | 2:23 | 7. | 4:43 | 5. | 7:06 | 4. | 9:27 | 4. | 11:52 | 4. | 14:15 | 4. | 16:38 | 5. | 18:56 | 2. | 21:24 | 6. |
7 | (259) | LEDNICKÝ Adam | 2:29 | 20. | 4:51 | 13. | 7:17 | 11. | 9:40 | 10. | 12:02 | 9. | 14:27 | 9. | 16:52 | 7. | 19:23 | 7. | 21:49 | 7. |
8 | (262) | AMBROŽ Róbert | 2:23 | 11. | 4:44 | 10. | 7:07 | 9. | 9:28 | 8. | 11:54 | 8. | 14:23 | 8. | 16:54 | 8. | 19:29 | 8. | 22:03 | 8. |
9 | (221) | KUBÍK Marek | 2:22 | 2. | 4:42 | 1. | 7:06 | 1. | 9:27 | 5. | 11:52 | 6. | 14:18 | 7. | 16:58 | 9. | 19:37 | 9. | 22:12 | 9. |
10 | (244) | STRAPKO Peter | 2:23 | 4. | 4:42 | 4. | 7:06 | 7. | 9:34 | 9. | 12:15 | 10. | 14:57 | 10. | 17:38 | 10. | 20:19 | 10. | 22:49 | 10. |
11 | (185) | BERNÁT Dominik | 2:30 | 21. | 5:01 | 19. | 7:33 | 19. | 10:04 | 13. | 12:38 | 12. | 15:17 | 11. | 17:53 | 11. | 20:37 | 11. | 23:01 | 11. |
12 | (261) | DRBLÍK Vladimír | 2:30 | 23. | 5:03 | 23. | 7:36 | 22. | 10:06 | 14. | 12:42 | 13. | 15:21 | 12. | 18:03 | 12. | 20:41 | 12. | 23:06 | 12. |
13 | (232) | BARIČÁK Kristián | 2:29 | 19. | 5:03 | 22. | 7:37 | 23. | 10:11 | 19. | 12:48 | 15. | 15:28 | 14. | 18:10 | 14. | 20:54 | 14. | 23:16 | 13. |
14 | (172) | KUBÍK Tomáš | 2:24 | 12. | 4:55 | 16. | 7:30 | 16. | 10:08 | 16. | 12:51 | 17. | 15:37 | 16. | 18:19 | 15. | 20:59 | 15. | 23:19 | 14. |
15 | (173) | ČEDERLE Ondrej | 2:23 | 5. | 4:47 | 12. | 7:26 | 12. | 10:11 | 18. | 12:52 | 20. | 15:38 | 20. | 18:20 | 16. | 21:01 | 16. | 23:21 | 15. |
16 | (245) | VÝBOŠŤOK Lukáš | 2:23 | 8. | 4:44 | 9. | 7:10 | 10. | 9:51 | 11. | 12:36 | 11. | 15:22 | 13. | 18:05 | 13. | 20:54 | 13. | 23:27 | 16. |
17 | (231) | GUGA Martin | 2:24 | 14. | 4:46 | 11. | 7:26 | 13. | 10:11 | 20. | 12:52 | 19. | 15:38 | 19. | 18:23 | 17. | 21:11 | 17. | 23:44 | 17. |
18 | (187) | LEHMDEN Adam | 2:24 | 13. | 4:53 | 14. | 7:30 | 15. | 10:07 | 15. | 12:50 | 16. | 15:37 | 18. | 18:24 | 18. | 21:14 | 18. | 23:58 | 18. |
19 | (222) | PROKS Daniel | 2:27 | 16. | 4:57 | 18. | 7:31 | 17. | 10:08 | 17. | 12:51 | 18. | 15:37 | 17. | 18:30 | 19. | 21:25 | 19. | 23:59 | 19. |
20 | (188) | SCHNIRER Marek | 2:25 | 15. | 4:54 | 15. | 7:30 | 14. | 10:03 | 12. | 12:48 | 14. | 15:37 | 15. | 18:33 | 20. | 21:43 | 20. | 24:25 | 20. |
21 | (223) | HANIC Mario | 2:27 | 17. | 4:57 | 17. | 7:34 | 21. | 10:11 | 21. | 12:53 | 21. | 15:49 | 21. | 18:55 | 21. | 21:57 | 21. | 24:28 | 21. |
22 | (165) | PÍTEK Branislav | 2:27 | 18. | 5:04 | 24. | 7:51 | 24. | 10:45 | 24. | 13:43 | 24. | 16:44 | 24. | 19:54 | 24. | 23:02 | 22. | 25:52 | 22. |
23 | (183) | DULÍK Lukáš | 2:30 | 24. | 5:01 | 20. | 7:33 | 18. | 10:14 | 23. | 13:03 | 23. | 16:19 | 22. | 19:49 | 22. | 23:22 | 23. | 26:32 | 23. |
24 | (184) | MATEJOVIČ Tomáš | 2:30 | 22. | 5:01 | 21. | 7:33 | 20. | 10:13 | 22. | 13:03 | 22. | 16:19 | 23. | 19:49 | 23. | 23:22 | 24. | 26:32 | 24. |
25 | (206) | ĎUREJE Ján | 2:31 | 25. | 5:10 | 26. | 8:22 | 26. | 11:44 | 26. | 15:08 | 25. | 18:29 | 26. | 22:19 | 25. | 25:14 | 25. | 28:07 | 25. |
26 | (205) | BEŇUŠKA Andreas | 2:31 | 26. | 5:10 | 25. | 8:22 | 25. | 11:44 | 25. | 15:08 | 26. | 18:29 | 25. | 22:19 | 26. | 25:47 | 26. | 29:05 | 26. |
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
SOŠS E. Belluša Trenčín | 9 |
SOŠ strojnícka Považská Bystrica | 12 |
SOŠ I. Krasku Púchov | 14 |
SPŠ Dubnica nad Váhom | 16 |
Gymnázium Prievidza | 24 |
SŠ sv.Jozefa Nové Mesto nad Váhom | 28 |
Gymnázium Myjava | 29 |
SOŚs Bánovce nad Bebravou | 34 |
SOŠ Partizánske | 51 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.