300m - Starší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 35,58 | MURCKO Oliver | AK Inter-SC Bratislava | SVK | 24.09.2016 | Trnava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 30.05.2017 12:20
1 | HOFFMAN Ľuboš | 2001 | ZŠ s MŠ Kalinovo | |||||||
2 | GÁBOR Radoslav | 2002 | ZŠ s MŠ Kalinovo | |||||||
3 | BRODŇANSKÝ Adrián | 2001 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
4 | AMBROZ Jozef | 2003 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | |||||||
5 | BARTO Alex | 2001 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
6 | DOVEC Samuel | 2001 | ZŠ s MŠ Pionerska Brezno | |||||||
7 | HATALA Michal | 2003 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | |||||||
8 | HOLINDA Filip | 2003 | ZŠ J. C. Hronského Krupina |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 30.05.2017 12:22
1 | KLUKA Ján | 2001 | ZŠ Kukučínová Detva | |||||||
2 | JEDINÁK Patrik | 2002 | ZŠ s MŠ Pionerska Brezno | |||||||
3 | HUSÁR Adam | 2003 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | |||||||
4 | HORVÁTH Adrian | 2004 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | |||||||
5 | HUDEC Matej | 2004 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | |||||||
6 | JAMRICH Mário | 2002 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
7 | KELEMENT Marek | 2001 | ZŠ s MŠ Kalinovo | |||||||
8 | KOVALČÍK Patrik | 2003 | ZŠ s MŠ Pionerska Brezno |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 30.05.2017 12:24
1 | ORSÁG Samuel | 2003 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | |||||||
2 | MOKRÝ Richard | 2001 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | |||||||
3 | LOPATKA Peter | 2002 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | |||||||
4 | KOŽUCH Jakub | 2003 | ZŠ J.A. Komenského Revúca | |||||||
5 | KRILEK Jozef | 2003 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | |||||||
6 | LUŽINA Sebastián Samuel | 2001 | ZŠ J.Horáka Banská Štiavnica | |||||||
7 | NOSÁĽ Jakub | 2002 | ZŠ K. Rapoša Brezno | |||||||
8 | PÍSCH Patrik | 2001 | ZŠ J.Horáka Banská Štiavnica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 30.05.2017 12:26
2 | TÓTH Oliver | 2002 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | |||||||
3 | STEINIGER Ivan | 2002 | ZŠ Trieda SNP Banská Bystrica | |||||||
4 | PLAVEC Roman | 2003 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | |||||||
5 | SEGET Kristián | 2002 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | |||||||
6 | ŠPANKO Denis | 2002 | ZŠ Námestie mládeže Zvolen |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 30.05.2017 12:28
3 | VANOVSKÝ Marián | 2003 | Spojená škola Dudince | |||||||
4 | ŠPAK Filip | 2003 | ZŠ J.A. Komenského Revúca | |||||||
5 | ŠTÍMEL Šimon | 2002 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | |||||||
6 | ZIMAN Timotej | 2002 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | |||||||
7 | MAKŠI Ondrej | 2001 | Gymnázium Lučenec |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.