PDF štartovná listina | PDF výsledky
12 | 30.05.2017 11:20
1 | HUSÁR Adam | 2003 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | |||||||
2 | (34) | GONDA Dalibor | 2001 | ZŠ Trieda SNP Banská Bystrica | ||||||
3 | (207) | BRODŇANSKÝ Roman | 2001 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | ||||||
4 | (119) | BARTO Aurel | 2001 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | ||||||
5 | (62) | BERÁNEK Dávid | 2001 | ZŠ s MŠ Kalinovo | ||||||
6 | (283) | ČELA Aris | 2002 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | ||||||
7 | (99) | HUDEC Matej | 2004 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | ||||||
8 | (265) | HUSÁR Samuel | 2003 | ZŠ Námestie mládeže Zvolen | ||||||
9 | (49) | HUTKA Dominik | 2002 | Gymnázium M.Kováča Revúca | ||||||
10 | (86) | KOVÁČ Tomáš | 2002 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | ||||||
11 | (61) | KOVÁČ Tomáš | 2001 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | ||||||
12 | (11) | KOŽUCH Jakub | 2003 | ZŠ J.A. Komenského Revúca |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
12 | 30.05.2017 11:22
1 | (160) | MARCHEVSKÝ Martin | 2001 | ZŠ J.A. Komenského Revúca | ||||||
2 | (116) | MAJKÚT Marek | 2002 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | ||||||
3 | (96) | LOPATKA Peter | 2002 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | ||||||
4 | (12) | KRILEK Jozef | 2003 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | ||||||
5 | (48) | KRUĽÁK Simon | 2002 | ZŠ Tekovská Breznica | ||||||
6 | (77) | MACHAVA Martin | 2002 | ZŠ s MŠ Kalinovo | ||||||
7 | (182) | MAJKÚT Miroslav | 2002 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | ||||||
8 | (36) | MIHAĽKO Jakub | 2003 | ZŠ Námestie mládeže Zvolen | ||||||
9 | (97) | NOSÁĽ Jakub | 2002 | ZŠ K. Rapoša Brezno | ||||||
10 | (35) | ORAVEC Matúš | 2002 | ZŠ Pavla Križku Kremnica | ||||||
11 | (99) | ORSÁG Samuel | 2003 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | ||||||
12 | (95) | PALOV Matej | 2002 | ZŠ J.Kollára Banská Štiavnica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
13 | 30.05.2017 11:24
1 | (258) | STRELEC Andrej | 2002 | ZŠ Thurzu Detva | ||||||
2 | (110) | SABO Milan | 2002 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | ||||||
3 | (141) | ROŠTÁR Dominik | 2001 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | ||||||
4 | (44) | PIVARČI Dominik | 2002 | ZŠ J.Horáka Banská Štiavnica | ||||||
4 | (226) | ZÁCHENSKÝ Jakub | 2003 | ZŠ Námestie mládeže Zvolen | ||||||
5 | (79) | PREČUCH Oliver | 2002 | ZŠ s MŠ Pionerska Brezno | ||||||
6 | RUMAN Matúš | 2002 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | |||||||
7 | (297) | SEGET Kristián | 2002 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | ||||||
8 | (286) | ŠKURLA Jakub | 2002 | ZŠ Jilemnického Zvolen | ||||||
9 | (278) | TURŇA Oliver | 2002 | ZŠ s MŠ Pionerska Brezno | ||||||
10 | (96) | UNGVARSKÝ Lukáš | 2003 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | ||||||
11 | (121) | VALOVIČ Adam | 2003 | ZŠ J.Horáka Banská Štiavnica | ||||||
12 | (63) | ZÁHOREC Dušan | 2002 | ZŠ s MŠ A. Matulu Sebechleby |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.