150m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 18,51 | +1,8 | POLYÁKOVÁ Sára | AK Slávia UK Bratislava | SVK | 25.05.2014 | Bratislava |
42 | 29.04.2017 15:00
Bodovanie po 14 disciplínach | |
---|---|
AO Olympia Považská Bystrica | 144 |
AK Mostáreň Brezno | 129 |
Atletický klub ZTS Martin | 116 |
MŠk Žiar nad Hronom | 80 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 63 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 48 |
TJ Orava Dolný Kubín | 31 |
AC VICTORIA Turany | 10 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 9 |
Športový klub polície Žilina | 8 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 5 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:00
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MÔCOVÁ Radoslava | 2003 | MŠk Žiar nad Hronom | 20,10 | PB | 11 | |
2 | FORSTER Viktória | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 20,28 | SB | 9 | |
3 | ŠAVLOVÁ Katarína | 2002 | Atletický klub ZTS Martin | 20,44 | SB | 8 | |
4 | URBANOVSKÁ Lilly | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 21,28 | PB | 7 | |
5 | PODHORSKÁ Katarína | 2002 | Atletický klub ZTS Martin | 21,46 | PB | 6 | |
6 | PAČAJOVÁ Paulína | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 22,36 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:02
+0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARNÁKOVÁ Lenka | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 21,99 | PB | 2 | |
2 | GUOTHOVÁ Alexandra | 2003 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 22,00 | SB | 1 | |
3 | ŽITNÁ Adela | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 22,70 | PB | ||
4 | MACHOVÁ Lenka | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 23,00 | SB | ||
5 | TARJÁNYIOVÁ Tereza | 2003 | Športový klub polície Žilina | 26,44 | |||
RIEČANOVÁ Lenka | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:04
+0,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FONFEROVÁ Laura | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 21,86 | 5 | |||
2 | BUČKOVÁ Benita | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 21,87 | 4 | |||
3 | DUNAJSKÁ Viktória | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 21,88 | PB | 3 | ||
MARKOVIČOVÁ Romana | 1996 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | DNS | MS | ||||
MÔCIKOVÁ Lea | 2002 | AO Olympia Považská Bystrica | DNS | |||||
KÁNOVÁ Bianka | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:06
+0,8 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BLAHUŠTIAKOVÁ Zuzana | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 22,83 | ||
2 | PODHORSKÁ Anna | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 22,93 | PB | |
3 | ŠKODOVÁ Lenka | 2003 | AK Mostáreň Brezno | 22,99 | PB | |
4 | ELIÁŠOVÁ Lucia | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 23,13 | ||
5 | PRIEČINSKA Žofia | 2002 | AO Slávia ŽU Žilina | 24,35 | ||
CHROMČÍKOVÁ Sandra | 2002 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:08
+0,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANIČKOVA Katarína | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 23,17 | PB | |
2 | RAČAYOVÁ Tereza | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 24,52 | PB | |
3 | KALISKÁ Barbora | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 24,95 | PB | |
4 | KURIŠOVÁ Kristína | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 25,02 | PB | |
5 | STAŇOVÁ Lea | 2003 | AO Olympia Považská Bystrica | 26,07 | PB | |
MAREČKOVÁ Nina | 2003 | AO Olympia Považská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:10
+0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BALAŽIKOVÁ Radka | 2002 | AO Slávia ŽU Žilina | 22,22 | ||
2 | KNAPOVÁ Adriana | 2004 | MŠk Žiar nad Hronom | 23,10 | ||
3 | DLUGOŠOVÁ Estera | 2005 | AC VICTORIA Turany | 25,24 | ||
4 | ČAVAJDOVÁ Lucia | 2005 | AC VICTORIA Turany | 25,46 | PB | |
5 | KOSTROVÁ Michaela | 2005 | AC VICTORIA Turany | 26,16 | ||
6 | MORGOŠOVÁ Ema | 2005 | AC VICTORIA Turany | 26,48 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:12
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | PAVLENDOVÁ Miroslava | 2003 | MŠk Žiar nad Hronom | 23,29 | |
2 | TOKÁROVÁ Andrea | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 23,41 | |
3 | NOCHTOVÁ Bianka | 2003 | Športový klub polície Žilina | 23,57 | |
4 | SAMČÍKOVÁ Alex | 2002 | Atletický klub ZTS Martin | 23,85 | |
5 | KRESÁŇOVÁ Simona | 2003 | AO Olympia Považská Bystrica | 23,93 | |
6 | KURUCOVÁ Lenka | 2002 | AO Olympia Považská Bystrica | 28,05 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.