PDF štartovná listina | PDF výsledky
15 | 25.03.2017 13:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (140) | SPILLER Tiziana | 2003 | Hungary | 16:18 | PB | ||
2 | (148) | DEVALDOVÁ Karin | 2003 | AK Slávia TU Košice | 16:35 | +0:17 | PB | |
3 | (150) | KRESTIANKOVÁ Anežka | 2003 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 17:07 | +0:49 | PB | |
4 | (138) | ZIKMUNDOVÁ Jana | 2002 | Czech republic | 17:12 | +0:54 | ||
5 | (142) | RÉPÁSI Bernadett | 2002 | Hungary | 17:16 | +0:58 | PB | |
6 | (141) | TAMÁS Dorottya | 2003 | Hungary | 17:26 | +1:08 | PB | |
7 | (144) | KOCSI Elizabet | 2002 | Hungary | 17:31 | +1:13 | ||
8 | (149) | PRIBLULOVÁ Antónia | 2002 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 18:10 | +1:52 | PB | |
9 | (146) | ZEMKOVÁ Klára | 2002 | Atletický klub ZTS Martin | 18:20 | +2:02 | PB | |
10 | (139) | MOLNÁR Boglárka | 2003 | Hungary | 18:37 | +2:19 | PB | |
11 | (218) | MASARYKOVÁ Annamária | 2002 | Atletický klub Bacúch | 18:50 | +2:32 | ||
12 | (147) | DUDOVÁ Paulína | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 19:00 | +2:42 | ||
13 | (145) | BENKE Demetria | 2002 | Hungary | 19:48 | +3:30 | ||
14 | (219) | MASARYKOVÁ Johanka | 2003 | Atletický klub Bacúch | 20:39 | +4:21 | ||
15 | (143) | KOLMER Jázmin | 2004 | Hungary | 20:57 | +4:39 | PB |
1 km | # | 2 km | # | 3 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (140) | SPILLER Tiziana | 5:22 | 1. | 10:56 | 1. | 16:18 | 1. |
2 | (148) | DEVALDOVÁ Karin | 5:22 | 2. | 10:59 | 2. | 16:35 | 2. |
3 | (150) | KRESTIANKOVÁ Anežka | 5:26 | 3. | 11:22 | 3. | 17:07 | 3. |
4 | (138) | ZIKMUNDOVÁ Jana | 5:32 | 4. | 11:25 | 4. | 17:12 | 4. |
5 | (142) | RÉPÁSI Bernadett | 5:43 | 5. | 11:33 | 5. | 17:16 | 5. |
6 | (141) | TAMÁS Dorottya | 5:46 | 7. | 11:44 | 6. | 17:26 | 6. |
7 | (144) | KOCSI Elizabet | 5:44 | 6. | 11:45 | 7. | 17:31 | 7. |
8 | (149) | PRIBLULOVÁ Antónia | 5:46 | 8. | 11:56 | 8. | 18:10 | 8. |
9 | (146) | ZEMKOVÁ Klára | 6:01 | 11. | 12:12 | 9. | 18:20 | 9. |
10 | (139) | MOLNÁR Boglárka | 6:04 | 12. | 12:27 | 10. | 18:37 | 10. |
11 | (218) | MASARYKOVÁ Annamária | 6:00 | 9. | 12:28 | 11. | 18:50 | 11. |
12 | (147) | DUDOVÁ Paulína | 6:00 | 10. | 12:29 | 12. | 19:00 | 12. |
13 | (145) | BENKE Demetria | 6:24 | 14. | 13:12 | 13. | 19:48 | 13. |
14 | (219) | MASARYKOVÁ Johanka | 6:08 | 13. | 13:25 | 14. | 20:39 | 14. |
15 | (143) | KOLMER Jázmin | 6:25 | 15. | 13:44 | 15. | 20:57 | 15. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.