logo

Finále Atletickej ligy 2016

Dubnica nad Váhom 10.09.2016

Výsledky

4 x 400m - Muži :: Beh - sumár

PDF výsledky

10 | 10.09.2016 16:50

1 (248) SVK AK Slávia UK Bratislava "A" 3:19,48 0,246 11
2 (1) SVK AO TJ Slávia STU Bratislava "A" 3:25,97 0,215 9
3 (314) SVK AC Stavbár Nitra "A" 3:26,14 0,246 8
4 (170) SVK ŠK ŠOG Nitra "A" 3:30,95 0,233 7
5 (132) SVK ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" 3:34,61 0,222 6
6 (12) SVK AO TJ Slávia STU Bratislava "B" 3:38,74 0,245 5
7 (230) SVK AK Slávia UK Bratislava "B" 3:43,02 0,255 4
8 (135) SVK ŠK ŠOG Nitra "B" 3:51,33 0,236 3
9 (267) SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" 3:51,95 0,256 2
10 (115) SVK ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "B" 3:53,07 0,247 1
AK Slávia UK Bratislava "A" BOTTLÍK Jakub (1994), DROZDA Marco Adrien (1994), Sasínek, Timoranský
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" POLÁK Jakub (1997), PAVELKA Adrián (1991), Mitašík, BORODIN Sergej (1981)
AC Stavbár Nitra "A" BENDA Jakub (2000), TALÁN Matúš (1996), DANÁČ Denis (1993), KUČERA M
ŠK ŠOG Nitra "A" KOREŇ Lukáš (1999), MRVA Stanislav (1995), TURÁNYI Anton (1999), Repčík Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" BUVALA Jozef (1996), MARČEK Miroslav (1995), ĎUBAŠÁK Ján (1995), HOLEC Dominik (1995)
AO TJ Slávia STU Bratislava "B" POLÁK Jakub (1997), CIDORÍK Matej (2000), KOVÁČ Peter (1991), HALÁSZ Peter (1993), JURČÁK Ondrej (1989)
AK Slávia UK Bratislava "B" GREGUŠ Filip (1998), HLÁVKA Filip (1996), KIRN Andrej (1995), JABLOKOV Alexander (1991)
ŠK ŠOG Nitra "B" KRCHŇAVÝ Adam (1998), BOROVKA Patrik (1999), VARGA Maroš (1999), BOROVKA Miroslav (1998)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" Labaš, PECKO Tomáš (1997), Halagarda, BUGOŠ Filip (2000)
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "B"
Bodovanie po 20 disciplínach
AC Stavbár Nitra 243
ŠK ŠOG Nitra 189
AO TJ Slávia STU Bratislava 184
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 174
AK Slávia UK Bratislava 162
AK Spartak Dubnica nad Váhom 69
AK Slávia TU Košice 63
AK AŠK Slávia Trnava 17

Výsledky

4 x 400m - Muži :: Beh A

1 (248) SVK AK Slávia UK Bratislava "A" 3:19,48 0,246 11
2 (1) SVK AO TJ Slávia STU Bratislava "A" 3:25,97 0,215 9
3 (314) SVK AC Stavbár Nitra "A" 3:26,14 0,246 8
4 (170) SVK ŠK ŠOG Nitra "A" 3:30,95 0,233 7
5 (132) SVK ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" 3:34,61 0,222 6
6 (267) SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" 3:51,95 0,256 2
AK Slávia UK Bratislava "A" BOTTLÍK Jakub (1994), DROZDA Marco Adrien (1994), Sasínek, Timoranský
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" POLÁK Jakub (1997), PAVELKA Adrián (1991), Mitašík, BORODIN Sergej (1981)
AC Stavbár Nitra "A" BENDA Jakub (2000), TALÁN Matúš (1996), DANÁČ Denis (1993), KUČERA M
ŠK ŠOG Nitra "A" KOREŇ Lukáš (1999), MRVA Stanislav (1995), TURÁNYI Anton (1999), Repčík Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "A" BUVALA Jozef (1996), MARČEK Miroslav (1995), ĎUBAŠÁK Ján (1995), HOLEC Dominik (1995)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" Labaš, PECKO Tomáš (1997), Halagarda, BUGOŠ Filip (2000)

Výsledky

4 x 400m - Muži :: Beh B

1 (12) SVK AO TJ Slávia STU Bratislava "B" 3:38,74 0,245 5
2 (230) SVK AK Slávia UK Bratislava "B" 3:43,02 0,255 4
3 (135) SVK ŠK ŠOG Nitra "B" 3:51,33 0,236 3
4 (115) SVK ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "B" 3:53,07 0,247 1
AO TJ Slávia STU Bratislava "B" POLÁK Jakub (1997), CIDORÍK Matej (2000), KOVÁČ Peter (1991), HALÁSZ Peter (1993), JURČÁK Ondrej (1989)
AK Slávia UK Bratislava "B" GREGUŠ Filip (1998), HLÁVKA Filip (1996), KIRN Andrej (1995), JABLOKOV Alexander (1991)
ŠK ŠOG Nitra "B" KRCHŇAVÝ Adam (1998), BOROVKA Patrik (1999), VARGA Maroš (1999), BOROVKA Miroslav (1998)
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica "B"

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže