logo

4. kolo Atletickej ligy 2016

Trnava 29.08.2016

Diaľka - Muži Rekordy
NR 805 +1,6 SZÉLI Róbert Internacionál Bratislava SVK 06.07.1988 Budapešť
NR U23 794 PRIŠČÁK Jaroslav VSŽ Košice SVK 08.07.1978 Bratislava
NL 761 +0,3 VESZELKA Tomáš ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SVK 11.06.2016 Šamorín
NL U23 761 +0,3 VESZELKA Tomáš ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SVK 11.06.2016 Šamorín

Výsledky

Diaľka - Muži

PDF štartovná listina | PDF výsledky

23 | 29.08.2016 16:45

1 (120) SVK VESZELKA Tomáš 743 11
2 (317) SVK ŠUBA Ján 724 9
3 (235) SVK KOCH Martin 712 SB 8
4 (521) CZE STRÁSKÝ Vilém 710
5 (20) POL PERUCKI Bartlomiej 684 PB 7
6 (319) SVK TOTH Attila 674 6
7 (353) SVK ŽILAVÝ Marcel 666
8 (56) SVK SAMUELIS Peter 655 5
9 (358) SVK MEGELA Patrik 650
10 (305) SVK BENDA Jakub 650 4
11 (237) SVK KRNÁČ Marián 632 3
12 (229) SVK HLÁVKA Filip 630 SB 2
13 (322) SVK ZEMAN Tomáš 608 1
14 (221) SVK ALŠTOK David 598
15 (243) SVK SILLIK Gábor 580
16 (163) SVK MELUŠ Matúš 569 PB
17 (156) SVK KRÁLIK Matúš 566 SB
18 (214) SVK ŠKULTÉTY Jozef 564
19 (137) SVK BRATH Richard 537
20 (234) SVK KIRN Andrej 536
21 (306) SVK BOBEK Lukáš 518
22 (6) SVK ERBAN Benjamín 397
(125) SVK CSERNÁK Patrik NM
1 2 3 4 5 6
(120) VESZELKA Tomáš x 720 / +1,0 737 / +1,8 735 / +1,6 743 / +1,7 x
(317) ŠUBA Ján 679 / +2,5 x x x x 724 / +1,2
(235) KOCH Martin 708 / +2,5 x x 712 / +1,7 x -
(521) STRÁSKÝ Vilém x 656 / +1,7 691 / +1,6 710 / +1,5 693 / +1,7 704 / +1,5
(20) PERUCKI Bartlomiej 684 / +3,0 663 / +2,6 654 / +1,6 x 660 / +1,7 663 / +1,2
(319) TOTH Attila x x 674 / +1,3 630 / +1,6 x 649 / +2,2
(353) ŽILAVÝ Marcel 666 / +2,7 655 / +2,8 662 / +1,2 x - -
(56) SAMUELIS Peter 632 / +2,4 655 / +1,2 x 624 / +1,3 x x
(358) MEGELA Patrik 608 / +1,6 650 / +2,3 624 / +1,4
(305) BENDA Jakub x x 650 / +2,5
(237) KRNÁČ Marián 627 / +3,1 626 / +1,7 632 / +1,7
(229) HLÁVKA Filip x 630 / +0,9 x
(322) ZEMAN Tomáš 608 / +2,3 x 608 / +1,2
(221) ALŠTOK David x x 598 / +1,5
(243) SILLIK Gábor 580 / +0,9 x x
(163) MELUŠ Matúš 564 / +2,1 569 / +1,6 567 / +1,3
(156) KRÁLIK Matúš 566 / +2,3 560 / +2,4 535 / +1,8
(214) ŠKULTÉTY Jozef x 564 / +2,1 x
(137) BRATH Richard 535 / +2,9 537 / +1,8 503 / +1,4
(234) KIRN Andrej 521 / +1,8 526 / +2,2 536 / +1,5
(306) BOBEK Lukáš x x 518 / +1,8
(6) ERBAN Benjamín 397 / +1,9 396 / +1,8 x
(125) CSERNÁK Patrik x x x
Bodovanie po 11 disciplínach
ŠK ŠOG Nitra 134
AK Slávia UK Bratislava 116
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 83
AC Stavbár Nitra 76
AO TJ Slávia STU Bratislava 74
AK AŠK Slávia Trnava 55
AK Slávia TU Košice 30
AK Spartak Dubnica nad Váhom 23

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže