logo

KK ZŠ a SŠ v cezpoľnom behu

Dubnica nad Váhom 10.10.2017

Výsledky

5,4 km - Študenti SŠ

PDF štartovná listina | PDF výsledky

26 | 10.10.2017 12:00

medal (263) SVK AMBROŽ Adrián 20:51 1
medal (255) SVK MITAŠÍK Andrej 20:59 MS
medal (230) SVK KUBIŠ Ľubomír 20:59 3
4 (246) SVK URBAN Ján 21:04 4
5 (260) SVK JANÍČEK Adam 21:08 5
6 (190) SVK GARDLÍK Adrian 21:24 6
7 (259) SVK LEDNICKÝ Adam 21:49 7
8 (262) SVK AMBROŽ Róbert 22:03 8
9 (221) SVK KUBÍK Marek 22:12 9
10 (244) SVK STRAPKO Peter 22:49 10
11 (185) SVK BERNÁT Dominik 23:01 11
12 (261) SVK DRBLÍK Vladimír 23:06 MS
13 (232) SVK BARIČÁK Kristián 23:16 13
14 (172) SVK KUBÍK Tomáš 23:19 14
15 (173) SVK ČEDERLE Ondrej 23:21 15
16 (245) SVK VÝBOŠŤOK Lukáš 23:27 MS
17 (231) SVK GUGA Martin 23:44 MS
18 (187) SVK LEHMDEN Adam 23:58 18
19 (222) SVK PROKS Daniel 23:59 19
20 (188) SVK SCHNIRER Marek 24:25 MS
21 (223) SVK HANIC Mario 24:28 MS
22 (165) SVK PÍTEK Branislav 25:52 MS
23 (183) SVK DULÍK Lukáš 26:32 23
24 (184) SVK MATEJOVIČ Tomáš 26:32 MS
25 (206) SVK ĎUREJE Ján 28:07 25
26 (205) SVK BEŇUŠKA Andreas 29:05 26
600 m # 1200 m # 1800 m # 2400 m # 3000 m # 3600 m # 4200 m # 4800 m # 5400 m #
1 (263) AMBROŽ Adrián 2:22 3. 4:42 3. 7:06 5. 9:26 2. 11:51 2. 14:15 2. 16:37 1. 18:56 4. 20:51 1.
2 (255) MITAŠÍK Andrej 2:23 6. 4:43 7. 7:06 2. 9:26 3. 11:52 3. 14:15 3. 16:38 3. 18:56 3. 20:59 2.
3 (230) KUBIŠ Ľubomír 2:22 1. 4:42 2. 7:06 3. 9:26 1. 11:51 1. 14:14 1. 16:37 2. 18:56 1. 20:59 3.
4 (246) URBAN Ján 2:23 9. 4:43 8. 7:07 8. 9:28 7. 11:53 7. 14:16 6. 16:38 6. 18:56 6. 21:04 4.
5 (260) JANÍČEK Adam 2:23 10. 4:43 6. 7:06 6. 9:27 6. 11:52 5. 14:15 5. 16:38 4. 18:56 5. 21:08 5.
6 (190) GARDLÍK Adrian 2:23 7. 4:43 5. 7:06 4. 9:27 4. 11:52 4. 14:15 4. 16:38 5. 18:56 2. 21:24 6.
7 (259) LEDNICKÝ Adam 2:29 20. 4:51 13. 7:17 11. 9:40 10. 12:02 9. 14:27 9. 16:52 7. 19:23 7. 21:49 7.
8 (262) AMBROŽ Róbert 2:23 11. 4:44 10. 7:07 9. 9:28 8. 11:54 8. 14:23 8. 16:54 8. 19:29 8. 22:03 8.
9 (221) KUBÍK Marek 2:22 2. 4:42 1. 7:06 1. 9:27 5. 11:52 6. 14:18 7. 16:58 9. 19:37 9. 22:12 9.
10 (244) STRAPKO Peter 2:23 4. 4:42 4. 7:06 7. 9:34 9. 12:15 10. 14:57 10. 17:38 10. 20:19 10. 22:49 10.
11 (185) BERNÁT Dominik 2:30 21. 5:01 19. 7:33 19. 10:04 13. 12:38 12. 15:17 11. 17:53 11. 20:37 11. 23:01 11.
12 (261) DRBLÍK Vladimír 2:30 23. 5:03 23. 7:36 22. 10:06 14. 12:42 13. 15:21 12. 18:03 12. 20:41 12. 23:06 12.
13 (232) BARIČÁK Kristián 2:29 19. 5:03 22. 7:37 23. 10:11 19. 12:48 15. 15:28 14. 18:10 14. 20:54 14. 23:16 13.
14 (172) KUBÍK Tomáš 2:24 12. 4:55 16. 7:30 16. 10:08 16. 12:51 17. 15:37 16. 18:19 15. 20:59 15. 23:19 14.
15 (173) ČEDERLE Ondrej 2:23 5. 4:47 12. 7:26 12. 10:11 18. 12:52 20. 15:38 20. 18:20 16. 21:01 16. 23:21 15.
16 (245) VÝBOŠŤOK Lukáš 2:23 8. 4:44 9. 7:10 10. 9:51 11. 12:36 11. 15:22 13. 18:05 13. 20:54 13. 23:27 16.
17 (231) GUGA Martin 2:24 14. 4:46 11. 7:26 13. 10:11 20. 12:52 19. 15:38 19. 18:23 17. 21:11 17. 23:44 17.
18 (187) LEHMDEN Adam 2:24 13. 4:53 14. 7:30 15. 10:07 15. 12:50 16. 15:37 18. 18:24 18. 21:14 18. 23:58 18.
19 (222) PROKS Daniel 2:27 16. 4:57 18. 7:31 17. 10:08 17. 12:51 18. 15:37 17. 18:30 19. 21:25 19. 23:59 19.
20 (188) SCHNIRER Marek 2:25 15. 4:54 15. 7:30 14. 10:03 12. 12:48 14. 15:37 15. 18:33 20. 21:43 20. 24:25 20.
21 (223) HANIC Mario 2:27 17. 4:57 17. 7:34 21. 10:11 21. 12:53 21. 15:49 21. 18:55 21. 21:57 21. 24:28 21.
22 (165) PÍTEK Branislav 2:27 18. 5:04 24. 7:51 24. 10:45 24. 13:43 24. 16:44 24. 19:54 24. 23:02 22. 25:52 22.
23 (183) DULÍK Lukáš 2:30 24. 5:01 20. 7:33 18. 10:14 23. 13:03 23. 16:19 22. 19:49 22. 23:22 23. 26:32 23.
24 (184) MATEJOVIČ Tomáš 2:30 22. 5:01 21. 7:33 20. 10:13 22. 13:03 22. 16:19 23. 19:49 23. 23:22 24. 26:32 24.
25 (206) ĎUREJE Ján 2:31 25. 5:10 26. 8:22 26. 11:44 26. 15:08 25. 18:29 26. 22:19 25. 25:14 25. 28:07 25.
26 (205) BEŇUŠKA Andreas 2:31 26. 5:10 25. 8:22 25. 11:44 25. 15:08 26. 18:29 25. 22:19 26. 25:47 26. 29:05 26.
Bodovanie po 1 disciplínach
SOŠS E. Belluša Trenčín 9
SOŠ strojnícka Považská Bystrica 12
SOŠ I. Krasku Púchov 14
SPŠ Dubnica nad Váhom 16
Gymnázium Prievidza 24
SŠ sv.Jozefa Nové Mesto nad Váhom 28
Gymnázium Myjava 29
SOŚs Bánovce nad Bebravou 34
SOŠ Partizánske 51

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže