9 | 24.09.2017 16:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 45,83 | 0,200 | 11 | ||
2 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 47,32 | 0,366 | 9 | ||
3 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 48,12 | 0,200 | 8 | ||
4 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 48,14 | 0,220 | 7 | ||
5 | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | 48,93 | 0,343 | 6 | ||
6 | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 49,72 | 0,456 | 5 | ||
7 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 49,74 | 0,450 | 4 | ||
8 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 51,11 | 0,369 | 3 | ||
Atletický club Nové Zámky "B" | Atletický club Nové Zámky | DQ 170/7 | 0,187 |
MAC REDOX Lučenec "A" | ŠPAK Filip (2003), DOKOUPIL Dávid (2000), FIGA Lucas (2000), MIKLÓŠ Martin (2002) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | CIDORÍK Matej (2000), CISÁR Martin (2003), ĎURDINA Jakub (2001), LÚŽA Maroš (2000) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BELÁŇ Marek (2000), GUGA Sebastián (2001), KUBIŠ Ľubomír (2001), TRUCHLÍK Michal (2002) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ČUKAN Samuel (2000), JANEK Ľuboš (2000), SZABÓ Krištof (2000), LARSEN Magnus (2002) |
Atletický club Nové Zámky "A" | BARTONÍČEK Michal (2003), OSTROVSKÝ Martin (2003), VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | KUTRUC Tomáš (2001), SPORIŠ Marian (2001), ŠAJTER Roman (2000), BARÁT Martin (2000) |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | LEGNAVSKÝ Bernard (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), REVAJ Erik (2001), KOVÁČ Aleš (2002) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | BALÁŽ Adam (2001), GAJDOŠ Samuel (2002), HVIŠČ Marko (2001), OLEJÁR Oliver (2002) |
Atletický club Nové Zámky "B" | GONDŽALA Denis (2002), PAVUK Timo (2002), OČKAY Branislav (2003), SLOBODA Samuel (2010) |
Bodovanie po 19 disciplínach | |
---|---|
ŠK ŠOG Nitra | 234 |
AC Stavbár Nitra | 193,5 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 180 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 99 |
MAC REDOX Lučenec | 84 |
Atletický club Nové Zámky | 83,5 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 63 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 52 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 24.09.2017 16:30
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 45,83 | 0,200 | 11 | ||
2 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 48,12 | 0,200 | 8 | ||
3 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 48,14 | 0,220 | 7 | ||
4 | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | 48,93 | 0,343 | 6 | ||
5 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 49,74 | 0,450 | 4 | ||
6 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 51,11 | 0,369 | 3 |
MAC REDOX Lučenec "A" | ŠPAK Filip (2003), DOKOUPIL Dávid (2000), FIGA Lucas (2000), MIKLÓŠ Martin (2002) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BELÁŇ Marek (2000), GUGA Sebastián (2001), KUBIŠ Ľubomír (2001), TRUCHLÍK Michal (2002) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ČUKAN Samuel (2000), JANEK Ľuboš (2000), SZABÓ Krištof (2000), LARSEN Magnus (2002) |
Atletický club Nové Zámky "A" | BARTONÍČEK Michal (2003), OSTROVSKÝ Martin (2003), VALO Marek (2003), ŽIAČIK Andrej (2002) |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves "A" | LEGNAVSKÝ Bernard (2002), PACANOVSKÝ Maximilián (2002), REVAJ Erik (2001), KOVÁČ Aleš (2002) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | BALÁŽ Adam (2001), GAJDOŠ Samuel (2002), HVIŠČ Marko (2001), OLEJÁR Oliver (2002) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 24.09.2017 16:32
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 47,32 | 0,366 | 9 | ||
2 | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 49,72 | 0,456 | 5 | ||
Atletický club Nové Zámky "B" | Atletický club Nové Zámky | DQ 170/7 | 0,187 |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | CIDORÍK Matej (2000), CISÁR Martin (2003), ĎURDINA Jakub (2001), LÚŽA Maroš (2000) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | KUTRUC Tomáš (2001), SPORIŠ Marian (2001), ŠAJTER Roman (2000), BARÁT Martin (2000) |
Atletický club Nové Zámky "B" | GONDŽALA Denis (2002), PAVUK Timo (2002), OČKAY Branislav (2003), SLOBODA Samuel (2010) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.