16 | 09.09.2017 10:50
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 33,87 | ||
2 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 33,92 | ||
3 | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 34,65 | ||
4 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 34,91 | ||
5 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 34,97 | ||
6 | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 35,29 | ||
7 | ZŠ Jána Kupeckého Pezinok "A" | ZŠ Jána Kupeckého Pezinok | 35,36 | ||
8 | Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Atletický legionársky klub Moldava n/B | 35,55 | ||
9 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 36,33 | ||
10 | Atletický klub AC Malacky "A" | Atletický klub AC Malacky | 36,95 | ||
11 | ZŠ Severná Moldava nad Bodvou "A" | ZŠ Severná Moldava nad Bodvou | 37,05 | ||
12 | Športový klub o.z. Beluša "A" | Športový klub o.z. Beluša | 37,09 | ||
13 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 37,13 | ||
14 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | 40,44 | ||
15 | ŠŠAK Malá Ida "A" | ŠŠAK Malá Ida | 40,80 | ||
16 | Športový klub polície Žilina "A" | Športový klub polície Žilina | 40,91 |
Slávia Trenčín o.z. "A" | Kučík Adam, Mikula Gabriel, Sdurka Adam, Varhaník Martin |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | Chovanec Martin, Dzubák Matej, Tokarčík Michal , Vrabec Ján |
Atletika ŠK Skalica "A" | Hulka Alex, Truban Matúš, Záviš Richard, Plačko Lukáš |
AC Stavbár Nitra "A" | Nduka Samuel, Laca Jakub, Štefák Daniel, Szorád Michal |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | Šimík Martin, Kuriš Jozef, Sádecký Sebastián, Majtán Samuel |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | Hrubala Filip, Sabo Samuel, Horňák Maroš, Hlaváček Martin |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok "A" | Grúber Vincent, Lošonský Lukáš, Michalko Matúš, Kubica Jakub |
Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Nyíri Kristóf, Horváth Richárd, Palkó Samuel, Takács András |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | Bedecs Samuel, Bizoň Branislav, Heka Felix, Balent Samuel |
Atletický klub AC Malacky "A" | Antala Martin, Ort-Mertl Allan, Houndjo Eric, Danihel Daniel |
ZŠ Severná Moldava nad Bodvou "A" | Kadár Benjamín, Kollár Matej, Zsóka Bence, Elek Marko |
Športový klub o.z. Beluša "A" | Buchta Oliver, Ftorek Matúš, Bajza Pavol, Pochlopeň Yorick |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Dendiš Viktor, Šnírek Martin, Banetka Filip, Ferianc Adam |
ŠK Juventa Žilina "A" | Strempek Daniel, Jonek Pavol, Kadaš Matej , Pokorný Alex |
ŠŠAK Malá Ida "A" | Palko Tadeáš, Sauer Filip, Polák Maroš, Vaňo Alex |
Športový klub polície Žilina "A" | Novák Matúš, Čanecký Ján, Hudec Šimon, Bačík Michal |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 09.09.2017 10:50
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 34,65 | ||
2 | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 34,91 | ||
3 | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 35,29 | ||
4 | Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Atletický legionársky klub Moldava n/B | 35,55 | ||
5 | Atletický klub AC Malacky "A" | Atletický klub AC Malacky | 36,95 | ||
6 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 37,13 |
Atletika ŠK Skalica "A" | Hulka Alex, Truban Matúš, Záviš Richard, Plačko Lukáš |
AC Stavbár Nitra "A" | Nduka Samuel, Laca Jakub, Štefák Daniel, Szorád Michal |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | Hrubala Filip, Sabo Samuel, Horňák Maroš, Hlaváček Martin |
Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Nyíri Kristóf, Horváth Richárd, Palkó Samuel, Takács András |
Atletický klub AC Malacky "A" | Antala Martin, Ort-Mertl Allan, Houndjo Eric, Danihel Daniel |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Dendiš Viktor, Šnírek Martin, Banetka Filip, Ferianc Adam |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 09.09.2017 10:52
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 34,97 | ||
2 | ZŠ Jána Kupeckého Pezinok "A" | ZŠ Jána Kupeckého Pezinok | 35,36 | ||
3 | Športový klub o.z. Beluša "A" | Športový klub o.z. Beluša | 37,09 | ||
4 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | 40,44 | ||
5 | ŠŠAK Malá Ida "A" | ŠŠAK Malá Ida | 40,80 | ||
6 | Športový klub polície Žilina "A" | Športový klub polície Žilina | 40,91 |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | Šimík Martin, Kuriš Jozef, Sádecký Sebastián, Majtán Samuel |
ZŠ Jána Kupeckého Pezinok "A" | Grúber Vincent, Lošonský Lukáš, Michalko Matúš, Kubica Jakub |
Športový klub o.z. Beluša "A" | Buchta Oliver, Ftorek Matúš, Bajza Pavol, Pochlopeň Yorick |
ŠK Juventa Žilina "A" | Strempek Daniel, Jonek Pavol, Kadaš Matej , Pokorný Alex |
ŠŠAK Malá Ida "A" | Palko Tadeáš, Sauer Filip, Polák Maroš, Vaňo Alex |
Športový klub polície Žilina "A" | Novák Matúš, Čanecký Ján, Hudec Šimon, Bačík Michal |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
4 | 09.09.2017 10:54
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 33,87 | ||
2 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 33,92 | ||
3 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 36,33 | ||
4 | ZŠ Severná Moldava nad Bodvou "A" | ZŠ Severná Moldava nad Bodvou | 37,05 |
Slávia Trenčín o.z. "A" | Kučík Adam, Mikula Gabriel, Sdurka Adam, Varhaník Martin |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | Chovanec Martin, Dzubák Matej, Tokarčík Michal , Vrabec Ján |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | Bedecs Samuel, Bizoň Branislav, Heka Felix, Balent Samuel |
ZŠ Severná Moldava nad Bodvou "A" | Kadár Benjamín, Kollár Matej, Zsóka Bence, Elek Marko |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.