400m - Dorastenky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 54,09 | ŠTUKOVÁ Alexandra | Atletický klub AC Malacky | SVK | 30.06.2006 | Thessaloniki | |
Líder | 42,00 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | SVK | 22.04.2017 | Dubnica nad Váhom |
13 | 26.08.2017 13:50
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽILKOVÁ Izabela | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 1:00,78 | 11 | |||
2 | KUDLÍKOVÁ Dana | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 1:02,78 | 9 | |||
3 | PAVELICOVÁ Adriana | 2003 | CVČ Liptovský Mikuláš | 1:06,11 | 8 | |||
4 | DUBEŇOVÁ Lucia | 2001 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 1:06,86 | PB | MS | ||
5 | BARNÁKOVÁ Lenka | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 1:08,18 | PB | 7 | ||
6 | ELIÁŠOVÁ Lucia | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:10,14 | 6 | |||
7 | ŠPRLÁKOVÁ Veronika | 2000 | Atletický klub ZZO Čadca | 1:10,38 | PB | 5 | ||
8 | CELERÍNOVÁ Katarína | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:10,62 | 4 | |||
9 | KOČIŠOVÁ Erika | 2003 | MAC REDOX Lučenec | 1:11,59 | 3 | |||
10 | DUBEŇOVÁ Alexandra | 2001 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 1:12,64 | MS | |||
11 | MARKOVÁ Monika | 2003 | CVČ Liptovský Mikuláš | 1:19,97 | 2 | |||
12 | HRONČEKOVÁ Vladimíra | 2003 | MAC REDOX Lučenec | 1:40,99 | 1 | |||
FONFEROVÁ Laura | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | DNS |
Bodovanie po 8 disciplínach | |
---|---|
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 143 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 55 |
MAC REDOX Lučenec | 50 |
AK Mostáreň Brezno | 43 |
AO Olympia Považská Bystrica | 31 |
Športový klub polície Žilina | 28 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 25 |
MŠk Žiar nad Hronom | 23 |
Atletický klub ZTS Martin | 21 |
TJ A FbO Nižná nad Oravou | 13 |
Atletický klub ZZO Čadca | 12 |
6 | 26.08.2017 13:50
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽILKOVÁ Izabela | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 1:00,78 | 11 | |||
2 | KUDLÍKOVÁ Dana | 2001 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 1:02,78 | 9 | |||
3 | DUBEŇOVÁ Lucia | 2001 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 1:06,86 | PB | MS | ||
4 | BARNÁKOVÁ Lenka | 2002 | AK Mostáreň Brezno | 1:08,18 | PB | 7 | ||
5 | ŠPRLÁKOVÁ Veronika | 2000 | Atletický klub ZZO Čadca | 1:10,38 | PB | 5 | ||
6 | KOČIŠOVÁ Erika | 2003 | MAC REDOX Lučenec | 1:11,59 | 3 |
6 | 26.08.2017 13:52
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ELIÁŠOVÁ Lucia | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:10,14 | 6 | ||
2 | CELERÍNOVÁ Katarína | 2003 | Atletický klub ZTS Martin | 1:10,62 | 4 | ||
3 | DUBEŇOVÁ Alexandra | 2001 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 1:12,64 | MS | ||
4 | MARKOVÁ Monika | 2003 | CVČ Liptovský Mikuláš | 1:19,97 | 2 | ||
5 | HRONČEKOVÁ Vladimíra | 2003 | MAC REDOX Lučenec | 1:40,99 | 1 | ||
FONFEROVÁ Laura | 2003 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | DNS |
1 | 26.08.2017 13:54
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PAVELICOVÁ Adriana | 2003 | CVČ Liptovský Mikuláš | 1:06,11 | 8 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.