Diaľka - Starší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 688 | -0,5 | BENDA Andrej | Slávia SVŠT Bratislava | SVK | 04.06.1990 | Schwechat |
Líder | 46,00 | AK Danica Zvolen | SVK | 29.04.2017 | Dubnica nad Váhom |
12 | 18.06.2017 12:25
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HRIŇ Adam | 2002 | AK Danica Zvolen | 615 | 11 | ||
2 | BELÁŇ Juraj | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 560 | PB | 9 | |
3 | GRIEŠ Matúš | 2002 | CVČ Liptovský Mikuláš | 500 | 8 | ||
4 | HLETKO Martin | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 486 | 7 | ||
5 | ŠIMEK Erik | 2002 | AK Danica Zvolen | 474 | 6 | ||
6 | HODŽA Michal | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 431 | PB | 5 | |
7 | PECKO Tomaš | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 418 | PB | 4 | |
8 | LUKA David | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 415 | 3 | ||
9 | PÁLENÍK Matúš | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 411 | 2 | ||
10 | DANIHLÍK Andrej | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 409 | PB | 1 | |
11 | GALOVIČ Maroš | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 408 | |||
12 | KUKUČKA Šimon | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 353 | PB |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HRIŇ Adam | 615 / +1,6 | x | x | x | 599 / +2,0 | x | |
BELÁŇ Juraj | 560 / +1,8 | 541 / +1,8 | x | 518 / +1,9 | 533 / +1,6 | 519 / +1,6 | |
GRIEŠ Matúš | 477 / +2,3 | 478 / +1,6 | 460 / +1,8 | 479 / +1,5 | 500 / +1,6 | 500 / +2,0 | |
HLETKO Martin | 486 / +1,7 | 466 / +1,1 | x | 484 / +1,8 | 474 / +2,0 | x | |
ŠIMEK Erik | 474 / +1,8 | 470 / +1,6 | x | 474 / +1,7 | 433 / +2,1 | 444 / +1,9 | |
HODŽA Michal | 379 / +2,2 | 431 / +1,9 | 396 / +1,8 | 416 / +1,8 | 401 / +1,9 | 431 / +1,6 | |
PECKO Tomaš | 410 / +2,6 | 405 / +2,0 | 418 / +2,0 | 398 / +1,6 | 380 / +1,8 | 402 / +1,7 | |
LUKA David | 397 / +2,0 | 415 / +1,8 | x | 395 / +1,4 | 415 / +2,0 | x | |
PÁLENÍK Matúš | - | - | 411 / +1,9 | ||||
DANIHLÍK Andrej | 378 / +2,0 | 378 / +2,0 | 409 / +2,0 | ||||
GALOVIČ Maroš | - | 408 / +1,5 | 339 / +1,9 | ||||
KUKUČKA Šimon | x | x | 353 / +2,0 |
Bodovanie po 8 disciplínach | |
---|---|
AK Danica Zvolen | 108 |
AO Olympia Považská Bystrica | 76 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 72 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 24 |
Atletický klub ZTS Martin | 21 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 18 |
ŠK mesta Dudince | 18 |
AK Mostáreň Brezno | 15 |
Športový klub polície Žilina | 10 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 9 |
TJ Orava Dolný Kubín | 7 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.