Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Najmladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 43,00 | AO Olympia Považská Bystrica | SVK | 29.04.2017 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.05.2017 11:45
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BALENT Samuel | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 8,93 | PB | 11 | |
2 | CHOVANEC Martin | 2007 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 9,09 | PB | 9 | |
3 | ČAMAJ Viliam | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,31 | 8 | ||
4 | ŽOFAJ Rudolf | 2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 9,41 | 7 | ||
5 | DOMIŇÁK Dušan | 2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 9,42 | PB | 6 | |
6 | MAJTÁN Samuel | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,59 | 5 | ||
7 | LEŠŇOVSKÝ Jaroslav, Ju | 2007 | TJ Orava Dolný Kubín | 9,77 | 4 | ||
8 | LUKA Jakub | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,99 | 3 |
Bodovanie po 6 disciplínach | |
---|---|
MŠk Žiar nad Hronom | 75 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 51 |
AO Olympia Považská Bystrica | 43 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 40 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 32 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 28 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 20 |
AK Danica Zvolen | 12 |
TJ Orava Dolný Kubín | 10 |
AK Mostáreň Brezno | 7 |
Športový klub polície Žilina | 7 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.05.2017 11:47
+0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠRAMKO Andrej | 2007 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 9,47 | MS | ||
2 | IVANIČ Filip | 2006 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 9,69 | MS | ||
3 | KACLÍK Matej | 2007 | CVČ Liptovský Mikuláš | 9,73 | 2 | ||
4 | HEKA Félix | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,85 | 1 | ||
5 | HORNÁK Lukáš | 2006 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10,01 | |||
6 | KOPČEK Michal | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 10,09 | |||
7 | VLČEK Adam | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 11,03 | |||
NOVÁK Matúš | 2006 | Športový klub polície Žilina | DNS |
Bodovanie po 6 disciplínach | |
---|---|
MŠk Žiar nad Hronom | 75 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 51 |
AO Olympia Považská Bystrica | 43 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 40 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 32 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 28 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 20 |
AK Danica Zvolen | 12 |
TJ Orava Dolný Kubín | 10 |
AK Mostáreň Brezno | 7 |
Športový klub polície Žilina | 7 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.